Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Ośrodek Pomocy Społecznej Dębno
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Szanowni Przedsiębiorcy


Szanowni Przedsiębiorcy,

Gminne Centrum Informacji, które rozpoczęło swoją działalność od 01 września br., pragnie zaprosić Państwa do współpracy. Jednym z głównych celów w/w placówki jest pomoc poszukującym zatrudnienia w odnalezieniu się na współczesnym, jakże trudnym, rynku pracy. Z realizacją powyższego celu bezpośrednio łączy się udzielanie wsparcia osobom bezrobotnym w zdobyciu miejsca pracy i źródła dochodu. Dlatego też zwracamy się do Państwa -Szanowni Przedsiębiorcy- jako do tych, którzy kreują nowe stanowiska pracy z propozycją informowania Gminnego Centrum Informacji o wolnych wakatach i innych możliwościach zaangażowania w Waszych firmach. My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań w kwestii wyszukania dla Państwa odpowiedniego kandydata na wskazane przez Was stanowisko pracy. Oczywiście, ostateczna decyzja, odnośnie wyboru tej właściwej, spośród rekomendowanych przez nas osób, będzie należała do Państwa.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, która będzie korzystna dla obu stron. Państwo uzyskają pomoc w znalezieniu odpowiedniego pracownika, w myśl zasady “właściwy człowiek na właściwym miejscu”, a Gminne Centrum Informacji pomoże osobom poszukującym pracy w jej zdobyciu, realizując tym samym ich marzenia i założone przez siebie cele.

Oferty pracy prosimy nadsyłać drogą elektroniczną na adres gcidebno@wp.pl, bądź dostarczać bezpośrednio do Gminnego Centrum Informacji mieszczącego się w Dębnie przy ul. Droga Zielona 1.

Gminne Centrum Informacji

tel. (095) 760 46 70

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krystyna Stankiewicz 10-11-2005 12:11
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 10-11-2005
Ostatnia aktualizacja: - 10-11-2005 12:11