Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Ośrodek Pomocy Społecznej Dębno
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

!!! UWAGA !!!

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębnie informuje, że w związku z pracami nad nowelizacją ustawy o dodatku węglowym (wydłużenie terminu, doprecyzowanie kryteriów przyznania dodatku) wnioski o wypłatę dodatku węglowego zostaną rozpatrzone z chwilą ogłoszenia znowelizowanej ustawy, zaś wypłata świadczeń nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu funduszy od Wojewody Zachodniopomorskiego.

Informuję, że w gminie Dębno przyjmowanie wniosków o tzw. dodatek węglowy realizowane będzie poprzez Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Droga Zielona 1.

Wnioski będą przyjmowane od dnia 18-08-2022 r. do dnia 30-11-2022 r. w godzinach od 8:00 do 14:00

Pytania i odpowiedzi w sprawie dodatku węglowego

Co jest konieczne, by wypełnić wniosek o dodatek węglowy?

Wniosek - (DRUK DO POBRANIA) wnioskodawca powinien wpisać swoje dane, w tym imię i nazwisko, PESEL oraz adres zamieszkania.Jeżeli w skład gospodarstwa domowego wchodzą też inne osoby, w kolejnej rubryce wpisujemy ich dane osobowe z numerem PESEL i adresem zamieszkania. Następnie w formularzu zaznaczamy jedno, główne źródło ogrzewania węglowego, np. kocioł na paliwo stałe, koza czy piec kaflowy.

WAŻNE - wskazane źródło ogrzewania powinno być wcześniej wpisane do lub zgłoszone do centralnej ewidencji emisyjności budynków (CEEB).

UWAGA WAŻNE : W PRZYPADKU GDY WNIOSEK JEST SKŁADANY ELEKTRONICZNIE - OBOWIĄZKOWO MUSI BYĆ ON PODPISANY KWALIFIKOWANYM PODPISEM ELEKTRONICZNYM LUB UWIERZYTELNIONY PROFILEM ZAUFANYM - OSOBISTYM WNIOSKODAWCY. WNIOSKI BEZ PODPISU ELEKTRONICZNEGO LUB NIE UWIERZYTELNIONE PROFILEM ZAUFANYM POZOSTANĄ NIE ROZPATRZONE.

Adres skrzynki EPUAP : /opsdebno/SkrytkaESP

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Aneta Skórska-Widecka 17-08-2022 07:43
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Aneta Skórska-Widecka 17-08-2022
Ostatnia aktualizacja: Aneta Skórska-Widecka 19-09-2022 12:04